sobota, 26 stycznia 2013

PREPARATY DO DECOUPAGE

Od dziś każda zapalona dekupażystka lub dekupażysta :) znajdzie u nas wszystko co potrzebne do tworzenia :) Oferujemy:


KLEJ Z WERNIKSEM

Klej i lakier z połyskiem tworzący powierzchnię wodoodporną,rozpuszczalny wodą.Używany do zdobienia techniką decoupage powierzchni drewna,masy papierowej,szkła,terakoty,gipsu,kamienia i styropianu.Zdobioną powierzchnię smarujemy lakierem,nakładamy na nią wycięte wzory,tym samym lakierem smarujemy powierzchnię motywu.Po wyschnięciu powierzchni lakierujemy ją.

KLEJ HOBBYSTYCZNY
LAKIER WODNY Z POŁYSKIEMLAKIER Fissante Protettivo Spray Błyszczący

Błyszczący lakier ochronny w spray'u do zabezpieczenia dekoracji wykonanych metodą decoupage.
Idealnie nadaje się do zabezpieczania prac ozdobionych spękaniami dwuskładnikowymi. Pomaga zatrzymać porporinę w proszku w spękaniach.AQUAGEL-LAKIER WODNY  Firmy TO-DO
 szybkoschnący, bezzapachowy, gęsty żel. Nanosić obficie i rozprowadzać miękkim pędzlem. Pozostawić do wyschnięcia na około 2 godz. Nanosić 2-3 warstwy tak, aby dekorowana powierzchnia pozostała idealnie gładka. Lakier aquagel gwarantuje twardą i trwałą powłokę.

JEDNOSKŁADNIKOWE MEDIUM DO SPĘKAŃ

Sposób użycia: Na ozdabiany przedmiot nakładamy  farbę akrylową, która ma być widoczna w spękaniach, gdy farba wyschnie nakładamy suchym pędzlem medium.Kiedy medium do spękań wyschnie to nakładamy suchym pędzlem farbę akrylową w innym kontrastowym do poprzednio nałożonego kolorze. Farba nałożona na medium popęka i uwidoczni kolor farby pod spodem.
Po wyschnięciu przedmiot należy zabezpieczyć lakierem.
DWUSKŁADNIKOWY  PREPARAT  POSTARZAJĄCY

Sposób użycia: na dekorowana powierzchnię nakładamy równomiernie warstwę step1. Po jej wyschnięciu rozprowadzamy równomiernie drugi preparat-step2. Pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia. W wyniku reakcji miedzy step 1  a step 2 pojawią sie spękania, które możemy podkreślic porporiną, ciekłą patyna, bitumem lub farbą olejną.
Uwaga: Kierunek oraz charakter spękań zależą od kierunku pracy pędzla oraz grubości step1 i step2!!


 FARBY AKRYLOWE Firmy Pentart:ZAPRASZAMY !!!! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz