piątek, 29 listopada 2013

WYSTAWA OBRAZÓW

Zapraszamy na wystawę obrazów, w ramach której swoje prace prezentują:

Leszek Żegalski
Ewa Lazar
 David Pawelczyk
 
Wernisaż odbędzie się 30 listopada 2013 o godz. 18.00.


Wystawa czynna od 30.11.2013 do 21.12.2013
 w godz. 10:00 - 16:30
 


Wystawa będzie prezentowana w Galerii Prezentów
 w Łaziskach Górnych ul. Wiejska 1
(Pasaż Handlowy nad Biedronką)
.

W czasie wernisażu oraz w czasie trwania wystawy będzie możliwość zakupienia prac.

  

 

Leszek Żegalski

zwany MAESTRO ŻEGALSKI
Absolwent Wydziału Grafiki katowickiej ASP oraz krakowskiego Wydziału Malarstwa. Współzałożyciel kontrowersyjnej grupy Tercet Nadęty. Laureat Grand Prix Arsenału '88. Uczestnik ok. 300 wystaw indywidualnych i grupowych w Europie i na świecie. Poza malarstwem sztalugowym uprawia malarstwo plafonowe oraz fresk, unikalny w obecnych czasach. EWA LAZAR
 
Studiowała projektowanie ubioru w krakowskiej Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru oraz edukację artystyczną na Wydziale Sztuki krakowskiej Akademii Pedagogicznej. Zawodowo zajmuje się kostiumografią, scenografią filmową, designem wnętrz oraz malarstwem. Dwukrotna laureatka głównej Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego, Stowarzyszenia Architektów Polskich i Towarzystwa Urbanistów Polskich w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego- w 2010 roku za projekt Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mikołowie, a w 2012 roku za projekt Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie. Laureatka konkursu na projekt statuetki Marka-Śląskie dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w 2010 roku.

 
 AktualnościWystawyBiografia


DAVID PAWELCZYK

Absolwent Hochschule fur Kunste Bremen w pracowni prof.
Jochena Stenschke, uczestnik kilkunastu wystaw w Niemczech i Polsce. W 2013 roku wziął udział w wystawach zbiorowych: Villa Irmgard w Seebad Heringsdorf, Galeria Rose w Hamburgu, Kommunale Galerie Berlin. W 2012 roku uczestniczył w wystawie zbiorowej w Muzeum Architektury we Wrocławiu a w 2011 roku miał wystawę indywidualną w Galerii Lonnes w Bremen. Ponadto wystawiał prace podczas index-hamburg w Hamburgu.
W 2008 roku miał wystawę indywidualną w Teatrze Śląskim w Katowicach. Wcześniej brał udział w wystawach grupowych: Anonyme Zeichner Berlin (2008). Die Glocke Bremen (2007) oraz Muzeum Syke (2006).


 
Kontakt 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz